піддон Omnires Stone 90x100 (STONE90-100BL)
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Omnires |
| Колекція | stone |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539834505 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 3 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | без сифона для душового піддон |
| Популярні розміри | 90x100 |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул виробника | STONE90-100BL |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | чорний |
| Колір | black matt |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
піддон Omnires Stone 90x100 (STONE90-100BL) відгуків
Be the first to write a review of this product!