піддон Omnires Stone 80x80 (STONE80-KBM)
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Omnires |
| Артикул виробника | STONE80-KBM |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | білий |
| Колір | White Matt |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | штучний камінь |
| Колекція | stone |
| Форма піддону | квадратний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539833638 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 3 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | протиковзна поверхня з вбудованим корпусом злив: ø9 см без сифона для душового піддону |
| Популярні розміри | 80x80 |
| Гарантія | 5 років |
піддон Omnires Stone 80x80 (STONE80-KBM) відгуків
Be the first to write a review of this product!