піддон Omnires Merton 90x90 (MERTON90-OBP)
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Omnires |
| Ширина | 900 мм |
| Артикул виробника | MERTON90-OBP |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | білий |
| Колір | білий |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Колекція | Merton |
| Форма піддону | квадратний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539817935 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 4,5 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | радіус: 55 см глибина: 2,5 см злив: ø9 см піддон із вбудованим корпусом без сифона для душового піддону |
| Популярні розміри | 90x90 |
| Гарантія | 5 років |
піддон Omnires Merton 90x90 (MERTON90-OBP) відгуків
Be the first to write a review of this product!