піддон Omnires Camden 90x100 (CAMDEN90-100-PBP)
| Виробник | Omnires |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | білий |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Колекція | Camden |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539821611 |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 12 см |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | глибина: 2,5 см злив: ø9 см піддон із вбудованим корпусом без сифона для душового піддону |
| Популярні розміри | 90x100 |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул виробника | CAMDEN90-100-PBP |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | білий |
піддон Omnires Camden 90x100 (CAMDEN90-100-PBP) відгуків
Be the first to write a review of this product!