піддон Omnires Camden 80x120 (CAMDEN80-120-PBP)
| Довжина | 1200 мм |
| Виробник | Omnires |
| Ширина | 800 мм |
| Країна | Польща |
| додаткові відомості | глибина: 2,5 см злив: ø9 см піддон із вбудованим корпусом без сифона для душового піддону |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул виробника | CAMDEN80-120-PBP |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | чорний |
| Колір | black matt |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал піддону | акрил |
| Колекція | Camden |
| Форма піддону | прямокутний |
| Од. вим | шт |
| Висота піддону | 12 см |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539818048 |
піддон Omnires Camden 80x120 (CAMDEN80-120-PBP) відгуків
Be the first to write a review of this product!