піддон Omnires Aquarock M+ 90х100 matt white (AQUAROCK90-100BM)
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Omnires |
| Ширина | 900 мм |
| Колекція | Aquarock M+ |
| Матеріал піддону | акрил |
| Од. вим | шт |
| Форма піддону | прямокутний |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539865950 |
| Країна | Польща |
| Висота піддону | 3,6 см |
| Гарантія | 5 років |
| Популярні розміри | 90x100 |
| Артикул виробника | AQUAROCK90-100BM |
| Колір для пошуку | білий |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір | white |
| Тип товару | Сантехніка |
| Значимість товару | Основний |
піддон Omnires Aquarock M+ 90х100 matt white (AQUAROCK90-100BM) відгуків
Be the first to write a review of this product!