піддон Omnires Aquarock M+ 80х160 matt dune beige (AQUAROCK80-160DB)
| Довжина | 1600 мм |
| Виробник | Omnires |
| Ширина | 800 мм |
| Колекція | Aquarock M+ |
| Матеріал піддону | акрил |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539888096 |
| Од. вим | шт |
| Форма піддону | прямокутний |
| Країна | Польща |
| Висота піддону | 4,3 см |
| Популярні розміри | 80x120 |
| Гарантія | 5 років |
| Артикул виробника | AQUAROCK80-160DB |
| Глибина піддону | дрібний |
| Колір для пошуку | бежевий |
| Колір | Beige |
| Значимість товару | Основний |
| Тип товару | Сантехніка |
піддон Omnires Aquarock M+ 80х160 matt dune beige (AQUAROCK80-160DB) відгуків
Be the first to write a review of this product!