душова кабіна Omnires Manhattan 120x80 безпечне скло чорний матовий (MH1280BLTR)
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Виробник | Omnires |
| Товщина скла | 6 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Значимість товару | Основний |
| Артикул виробника | MH1280BLTR |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Тип товару | Сантехніка |
| Наявність піддону | ні |
| Колекція | Manhattan |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Од. вим | шт |
| Тип дверей | Орні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539835366 |
| Країна | Польща |
| Колір профілю | чорний |
| Колір вітража | прозоре |
душова кабіна Omnires Manhattan 120x80 безпечне скло чорний матовий (MH1280BLTR) відгуків
Be the first to write a review of this product!