душова кабіна Omnires Manhattan 120х100см безпечне скло, хром (MH1210CRTR)
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Omnires |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1200 мм |
| Товщина скла | 6 мм |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | стінка з дверима: 120 см стінка збоку: 80 см вхід: 65 см висота: 195 см скло безпечне загартоване, товщина: 6 мм регулювання профілю: -2/ 0 см хромовані кронштейни порогова планка для запобігання |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Гарантія | 5 років |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | MH1210CRTR |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Тип товару | Сантехніка |
| Тип дверей | Орні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539819281 |
| Колекція | Manhattan |
| Колір профілю | хром |
| Од. вим | шт |
| Колір вітража | прозоре |
| Країна | Польща |
душова кабіна Omnires Manhattan 120х100см безпечне скло, хром (MH1210CRTR) відгуків
Be the first to write a review of this product!