душова кабіна Omnires Manhattan 100х90см безпечне скло, хром (MH1090CRTR)
| Довжина | 900 мм |
| Виробник | Omnires |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1010 мм |
| Колекція | Manhattan |
| Тип дверей | Розсувні |
| Популярні розміри | 90x100 |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | хром |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| додаткові відомості | вхід: 65 см регулювання профілю: -2/ 0 см хромовані кронштейни порогова планка для запобігання витіканню води ручка хромована |
| Значимість товару | Основний |
| Гарантія | 5 років |
| Форма кабіни | прямокутні |
| Артикул виробника | MH1090CRTR |
| Наявність піддону | ні |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539819175 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
душова кабіна Omnires Manhattan 100х90см безпечне скло, хром (MH1090CRTR) відгуків
Be the first to write a review of this product!