душова кабіна Omnires Manhattan 100х100см безпечне скло, хром (MH1010CRTR)
| Довжина | 1000 мм |
| Виробник | Omnires |
| Высота, мм | |
| Ширина | 1010 мм |
| Країна | Польща |
| Колір вітража | прозоре |
| Товщина скла | 6 мм |
| Значимість товару | Основний |
| додаткові відомості | вхід: 65 см регулювання профілю: -2/ 0 см хромовані кронштейни порогова планка для запобігання витіканню води ручка хромована |
| Форма кабіни | квадратні |
| Гарантія | 5 років |
| Наявність піддону | ні |
| Артикул виробника | MH1010CRTR |
| Матеріал вітража | безпечне скло |
| Штрихкод (EAN, Barcode) | 5902539819182 |
| Тип товару | Сантехніка |
| Колекція | Manhattan |
| Тип дверей | Орні |
| Популярні розміри | 100x100 |
| Од. вим | шт |
| Колір профілю | хром |
душова кабіна Omnires Manhattan 100х100см безпечне скло, хром (MH1010CRTR) відгуків
Be the first to write a review of this product!